Bezpieczny powrót do szkoły RSS feed

Bezpieczny powrót do szkoły

Włączając się do ogólnopolskiej kampanii "Bezpieczny przejazd", którą nasza spółka również wspiera i propaguje między innymi na naszej stronie internetowej, organizujemy akcję skierowaną przede wszystkim do najmłodszych naszych pasażerów, w związku z kończącymi się feriami.

"Bezpieczny powrót do szkoły" to akcja informacyjna, która ma na celu uwrażliwić wszystkich naszych podróżnych, a zwłaszcza dzieci i młodzież na kwestie bezpieczeństwa nie tylko na przejazdach kolejowych, ale w codziennych spacerach do szkoły i do pracy.

Dodatkowo w terminie 2 – 6 marca będziemy wręczali dzieciom i młodzieży podróżującym naszymi pociągami opaski odblaskowe, dzięki którym każdy będzie lepiej widoczny na drodze.

Każdego dnia w bieżącym tygodniu, obsługa pociągu będzie rozdawała opaski na innej linii.

 

Pamiętaj!

Ciemną postać bez elementów odblaskowych widać dopiero z odległości 25 m, natomiast osobę z odblaskiem – już ze 150 metrów!

 

Plakat reklamujący akcję Bezpieczny powrót do szkołyWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.