Kup bilet przez Internet i odbierz prezent! RSS feed

Kup bilet przez Internet i odbierz prezent!

Koleje Wielkopolskie przygotowały specjalną promocję dla wszystkich naszych podróżnych.

W dniach 23.02 – 1.03.2015 roku, czyli w drugim tygodniu ferii zimowych każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągami Kolei Wielkopolskich przez Internet otrzyma prezent w postaci termicznego ogrzewacza do rąk, wielokrotnego użytku. Gadżety będą przekazywane w momencie kontroli biletów w pociągu.

Aby "uruchomić" ogrzewacz" wystarczy zgiąć umieszczony wewnątrz aktywator. natomiast po jego ostygnięciu, ogrzewacz należy umieścić w gotującej się wodzie i gotować przez 10-15 min. aż do całkowitego rozpuszczenia kryształków soli. Czynność tę możemy wykonać w dowolnej dla nas chwili owijając uprzednio ogrzewacz w lnianą ściereczkę w celu zabezpieczenia przed przypaleniem powłoki ogrzewacza o gorące naczynie.

Zachęcamy wszystkich podróżnych do korzystania z najnowszego kanału sprzedaży biletów na przejazdy pociągami KW – zakupu biletów przez Internet: https://biletywielkopolskie.pl/login

 

Grafika reklamująca akcję Kup bilet przez InternetWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.