Podróżuj taniej na jednym bilecie! RSS feed

Podróżuj taniej na jednym bilecie!

Od 1 stycznia 2015 roku, dzięki integracji poznańskiej komunikacji miejskiej z Czerwonakiem i Murowaną Gośliną, mieszkańcy tego regionu zyskali dodatkowe możliwości oszczędzenia na codziennych dojazdach do pracy i do szkoły.

Teraz nie trzeba już wybierać pomiędzy pociągiem, a autobusem! Oferta BUS+TRAMWAJ+KOLEJ daje możliwość posiadania JEDNEGO biletu w korzystnej cenie, który pozwala na wybór sposobu dojazdu do Poznania według potrzeb!

Dlaczego oferta BUS+TRAMWAJ+KOLEJ się opłaca?

W przypadku, gdy chcielibyśmy zakupić osobno bilet kolejowy miesięczny oraz bilet sieciowy na tramwaje i autobusy zapłacimy odpowiednio:

Porównanie cen

A takie oszczędności daje zakup JEDNEGO biletu w ofercie BUS+TRAMWAJ+KOLEJ

(wg taryfy normalnej):

ZTM 2b

To znacząca różnica w cenie, a dodatkowo więcej połączeń do wyboru i niejednokrotnie duża oszczędność czasu!

Skorzystaj z oferty i oszczędzaj na podróżowaniu!Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.