Koleje Wielkopolskie dla WOŚP RSS feed

Koleje Wielkopolskie dla WOŚP

Koleje Wielkopolskie z przyjemnością przyłączają się do wspólnego „grania” z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku przygotowaliśmy dwie atrakcje, które mogą zainteresować nie tylko miłośników podróżowania. Każdy chętny do wzięcia udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu będzie mógł wylicytować na stronie aukcje.wosp.org.pl od 12.01.2015 r.

 

Podczas 23. Finał WOŚP będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Z myślą o tych szczytnych celach, Koleje Wielkopolskie dają wyjątkową szansę na

zamieszczenie wyjątkowych, spersonalizowanych życzeń

z okazji zbliżających się Walentynek na monitorach LCD zainstalowanych w pociągach spółki. Życzenia będą wyświetlane przez pięć dni od 12 do 16 lutego w pociągach, które kursują po Wielkopolsce pod szyldem Kolei Wielkopolskich. Jest to jedyna okazja, kiedy umożliwimy aż 20 osobom, które będą miały ochotę zabawić się w Św. Walentego w oryginalny sposób przekazać wyjątkowe życzenia bliskiej osobie!

Zwycięzca licytacji będzie miał jedynie za zadanie przesłać na adres reklama@koleje-wielkopolskie.com.pl swoje życzenia (20-25 słów) oraz wybrane zdjęcia, bądź grafiki. My natomiast zajmiemy się przygotowaniem planszy według otrzymanych wskazówek. Ważne jest, aby materiały zostały przesłane do 6 lutego 2015 r. Dajemy również możliwość przygotowania planszy we własnych zakresie. Wtedy wystarczy, że przesłany zostanie do nas plik w formacie .JPG w rozdzielczości 1440px szerokości i 900px wysokości.

Linki do aukcji:

Życzenia 1, Życzenia 2, Życzenia 3, Życzenia 4, Życzenia 5,

Życzenia 6, Życzenia 7, Życzenia 8, Życzenia 9, Życzenia 10,

Życzenia 11,Życzenia 12, Życzenia 13, Życzenia 14, Życzenia 15,

Życzenia 16, Życzenia 17, Życzenia 18, Życzenia 19, Życzenia 20

("Życzenia Walentynkowe na LCD w pociągach KW" zostaną wystawione 20 razy w partiach po 5 aukcji startujących jednego dnia. Partie będą startowały co 2 dni.)

 

 

Plakat promujący akcję wsparcia Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy przez KW

 

Dodatkowym naszym wkładem w zbiórkę pieniędzy na działalność Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest przekazanie

unikatowego modelu lokomotywy parowej,

wykonanej ręcznie przez wytwórcę zajmującego się kowalstwem artystycznym. Model jest opatrzony odpowiednią tabliczką upamiętniającą udział w 23. Finale WOŚP oraz logo Kolei Wielkopolskich.

Lokomotywy parowe od wielu lat kojarzą z naszym regionem, ponieważ to właśnie we Wolsztynie znajduje się zbudowana w 1907 roku ostatnia czynna parowozownia w Europie z planowym ruchem parowozów.

Link do tej aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/model-lokomotywy-od-kolei-wielkopolskich-i1300723

   Zdjęcie modelu lokomotywy przekazanej na aukcję

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w obu naszych aukcjach!

Odnajdziecie je na oficjalnej stronie aukcje.wosp.org.pl

Aukcje dostępne od 12.01.2015 r.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.