Mobilne automaty biletowe już sprawne RSS feed

Mobilne automaty biletowe już sprawne

Szanowni Państwo!

W dniu wczorajszym, 24.11.2014r. wystąpiła niespodziewana awaria mobilnych automatów biletowych zainstalowanych na pokładach naszych pociągów.

Niezwłocznie po uzyskaniu informacji o nieprawidłowościach zasygnalizowaliśmy pojawienie się problemu i monitorowaliśmy proces przewracania sprawności urządzeniom, aby jak najszybciej zagwarantować przywrócenie funkcjonalności.

Przepraszamy wszystkich, którzy doznali niedogodności w związku z zaistniałą sytuacją i jednocześnie informujemy, że w chwili obecnej automaty biletowe zlokalizowane w pojazdach funkcjonują prawidłowo.

Jednocześnie zaznaczamy, iż dokładamy starań, aby tego typu sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.