Wspomnienia lata z Kolejami Wielkopolskimi RSS feed

Wspomnienia lata z Kolejami Wielkopolskimi

Koleje Wielkopolskie z entuzjazmem wspierają wydarzenia kulturalne i inicjatywy społeczne, które aktywizują do spędzania czasu w ciekawy sposób. Również podczas tegorocznych wakacji patronowaliśmy wielu wydarzeniom w regionie, o których informowaliśmy naszych podróżnych przede wszystkim za pomocą ogłoszeń wyświetlanych na monitorach w naszych pojazdach.

Tego lata aktywnie wspieraliśmy i uczestniczyliśmy m.in. w takich wydarzeniach jak:

  • Ogólnopolska akcja honorowego oddawania krwi „Kolej na wakacje porusza donację”
  • Spektakl historyczny „Śpiący Rycerze Królowej Jadwigi” w Murowanej Goślinie
  • Festiwal Akademia Gitary
  • Festiwale i wydarzenia w Muzeum Rolnictwa w Szreniawie
  • Cykl imprez w ramach Dni Zbąszynka 2014
  • XII Międzynarodowy Turniej Koszykówki w Gnieźnie

 

Donacje  spiacy-rycerze AG

plakat Niedziela dla KW  1406102596132  TS Basket

 

Z radością informujemy, że Koleje Wielkopolskie wspierają również pozytywne idee poza naszym regionem. Tego lata byliśmy również Patronem wakacyjnej akcji „Lato na Głównym” organizowanej przez Muzeum Kolejnictwa w Warszawie.

Skierowana do dzieci inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Łącznie, w ciągu dwóch miesięcy, w zajęciach wzięło udział prawie półtora tysiąca dzieci i młodzieży. Poznały one historię rozwoju kolei, najciekawsze obiekty i eksponaty z nią związane oraz specyfikę pracy kolejarzy. Nauczyły się także jak bezpiecznie i kulturalnie podróżować pociągami oraz jak skracać sobie czas podróży wykorzystując gry i zabawy możliwe do zrealizowania w przedziale.

Dzięki zaangażowaniu m.in. Kolei Wielkopolskich udało się wzbogacić bagaż ich pozytywnych wrażeń i każde z nich otrzymało przekazane drobne upominki, by mogły im przypominać zarówno o odbytych zajęciach, jak i o fascynującym świecie kolei.

Krótka relacja z akcji zamieszczona jest na Muzeum Kolejnictwa: Lato na Głównym 2014 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.