Bilety ZTM Poznań w kolejnych kasach biletowych Kolei Wielkopolskich RSS feed

Bilety ZTM Poznań w kolejnych kasach biletowych Kolei Wielkopolskich

Z przyjemnością informujemy, że w ramach współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu, sukcesywnie rozszerzamy sieć Punktów Obsługi Klienta, w których można nabywać bilety jednorazowe ZTM Poznań.

Do tej pory bilety jednorazowe na środki komunikacji miejskiej można było kupić w kasach biletowych Kolei Wielkopolskich zlokalizowanych w promieniu 30 km od miasta Poznania. Obecnie do tych punktów dołączyliśmy również kasy biletowe na następujących stacjach:

  • Gniezno
  • Września
  • Konin
  • Leszno
  • Wągrowiec
  • Opalenica
  • Nowy Tomyśl

 

Dzięki temu udogodnieniu pasażerowie będą mogli zaopatrzyć się w bilety ZTM Poznań już w miejscowości, w której rozpoczynają podróż do Poznania i tym samym uniknąć kolejek do punktów sprzedaży biletów w Poznaniu. Jest to kolejny krok ku integracji komunikacji miejskiej i kolejowej.

Zachęcamy również do skorzystania z oferty BUS-TRAMWAJ-KOLEJ.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.