Pociągiem Kolei Wielkopolskich na Happening Gitarowy! RSS feed

Pociągiem Kolei Wielkopolskich na Happening Gitarowy!

Akademia Gitary  i Koleje Wielkopolskie zapraszają na Happening Gitarowy na Starym Rynku w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 31 sierpnia 2014 r. o godz. 11:00.

W tym roku Koleje Wielkopolskie oferują wszystkim chętnym gitarzystom spoza Poznania możliwość dotarcia na to wielkie gitarowe święto zupełnie bezpłatnie.

Darmowe bilety kolejowe na podróż w dniu Happeningu pociągami Kolei Wielkopolskich z wybranej przez siebie miejscowości do Poznania oraz z powrotem można otrzymać za pośrednictwem strony internetowej organizatora. Trzeba jednak spełnić ważny warunek – podróżować z gitarą!

Wszelkie informacje na temat promocji, jej regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne są na stronie organizatora wydarzenia: Akademia Gitary

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!

 

Happening Gitarowy

 

 

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.