Koleje Wielkopolskie zapraszają na festiwal „Akademia Gitary”! RSS feed

Koleje Wielkopolskie zapraszają na festiwal "Akademia Gitary"!

Koleje Wielkopolskie nieprzerwanie wspierają ciekawe inicjatywy kulturalne w regionie. Tylko w pierwszej połowie 2014 roku zostaliśmy Partnerem wydarzeń w Szreniawie i Wolsztynie. Teraz mamy przyjemność współpracować z organizatorami Festiwalu „Akademia Gitary”.

Akademia Gitary to coś więcej niż tylko zestaw muzycznych wydarzeń. W tym roku, Festiwal angażuje również do podróżowania po Wielkopolsce! W ramach Festiwalu na przełomie sierpnia i września odbędą się koncerty plenerowe, które zorganizowane zostaną m.in. w Wągrowcu, Gnieźnie, Pobiedziskach, Wrześni, Koninie, Grodzisku, Nowym Tomyślu.

Połączenie muzyka i podróże to idealna wakacyjna propozycja! Wraz z nami wybierz się na wybrane koncerty! Odwiedź stronę festiwalu, aby zapoznać się ze szczegółowym programem: www.2014.akademiagitary.pl

Już teraz zapraszamy do obejrzenia pierwszego studia festiwalowego zrealizowanego przez WTK m.in. na dworcu w Poznaniu Głównym oraz na pokładzie naszego ELF’a.

Akademia Gitary na ekranie – odcinek I

…a poniżej, kilka zdjęć zza kulis:

 

Zdjęcie 1

 

 

Zdjęcie 2

 

 

Zdjęcie 3
 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.