Pociągi specjalne na widowisko w Murowanej Goślinie RSS feed

Pociągi specjalne na widowisko w Murowanej Goślinie

Gmina i Miasto Murowana Goślina, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i Koleje Wielkopolskie zapraszają na największe widowisko plenerowe w Polsce!

W lipcowe wieczory 18, 19, 20, 25 i 26 o godz. 22:00 na terenie Starego Probostwa w Murowanej Goślinie odbędą się pokazy widowiska plenerowego „Śpiący Rycerze Królowej Jadwigi, czyli legenda o powstaniu Murowanej Gośliny”.

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć baśniową przeszłość Murowanej Gośliny, Owińsk, Kicina
i Dziewiczej Góry. To niezwykłe widowisko w nowoczesnej, audiowizualnej oprawie z udziałem kilkuset aktorów, statystów i wolontariuszy.

Koleje Wielkopolskie uruchamiają z tej okazji dodatkowe pociągi, które umożliwią wszystkim chętnym dotarcie na miejsce w odpowiednim czasie. Cena biletu „tam i powrót” na przejazd pociągiem specjalnym to tylko 5 zł.

Bilety na przejazd pociągiem specjalnym będzie można zakupić tylko bezpośrednio u pracowników obsługi pociągu.

Poniżej rozkład jazdy pociągu specjalnego. Zaznaczamy, że przystanek, na którym należy wysiąść w celu dotarcia na miejsce widowiska to Zielone Wzgórza.

rozkład jazdy ZW

Dodatkowo, osoby, które planują wracać z widowiska w kierunku Wągrowca będą mogły skorzystać z połączenia regularnego, ujętego w rozkładzie jazdy. Pociąg, który planowo odjeżdża z przystanku Zielone Wzgórza o godz. 23:21 poczeka około 20 minut na uczestników widowiska w piątki oraz w niedziele.

Warunki i zasady korzystania z taryfy specjalnej pod nazwą „Śpiący Rycerze Królowej Jadwigi” obowiązującej w dniach 18, 19, 20, 25, 26 lipca 2014 roku, podczas przejazdów dodatkowymi pociągami spółki Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. na widowisko „Śpiący Rycerze Królowej Jadwigi”(plik PDF).

 

Śpiący rycerzeWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.