AKTUALIZACJA: Kasa biletowa w Kole ponownie otwarta RSS feed

AKTUALIZACJA: Kasa biletowa w Kole ponownie otwarta

nowe  W dniu 30.07. 2014 r. kasa biletowa Kolei Wielkopolskich na stacji w Kole została ponownie uruchomiona i w danym dniu czynna jest od 12:30 do 18:00.

W kolejnych dniach kasa czynna zgodnie z obowiązującym harmonogramem, który można pobrać w zakładce Punkty Obsługi Klienta.

 

Informujemy, że od dnia 24 lipca 2014 roku kasa biletowa na stacji w Kole będzie nieczynna do odwołania. Odprawa podróżnych będzie się odbywać bez dodatkowych opłat w pociągach.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy!

W celu zapoznania się z godzinami otwarcia pozostałych kas biletowych prosimy sprawdzić wykaz znajdujący się w zakładce: Punkty Obsługi Klienta.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.