Przerwa w ruchu pociągów na odcinku linii E20 w dniu 9.06.2014 RSS feed

Przerwa w ruchu pociągów na odcinku linii E20 w dniu 9.06.2014

Szanowni Państwo!

W dniu 9.06.2014 roku z powodu najechania na przewracające się drzewo przez pociąg Kolei Wielkopolskich na odcinku linii E 20 (Kostrzyn Wlkp. – Podstolice) nastąpiła przerwa w ruchu pociągów. Pociąg został zatrzymany w znacznej odległości od drogi kołowej.

Zorganizowaliśmy autobusową komunikację zastępczą realizowaną przez MPK Poznań Sp. z o.o. oraz PKS Gniezno Sp. z o.o., które obsługiwały stacje: Kostrzyn Wlkp., Gułtowy, Nekla, Podstolice.

Pomimo podjętych działań nastąpiły znaczne opóźnienia w ruchu pociągów.

Przepraszamy wszystkich podróżujących w tym dniu, którzy doznali niedogodności w czasie ewakuacji z uszkodzonego pociągu, korzystania z autobusowej komunikacji zastępczej i dotarli do stacji docelowej z opóźnieniem.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.