Pamiątki z Dnia Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi RSS feed

Pamiątki z Dnia Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi

Wszystkim dzieciom i rodzicom chcemy serdecznie podziękować za wspólnie spędzone popołudnie i świętowanie Dnia Dziecka!

W niedzielę, 1 czerwca ponownie spotkaliśmy się na Dworcu Letnim, gdzie na pociechy czekały pierwsze niespodzianki. Malowanie twarzy, wspólne zabawy przy muzyce i inne atrakcje.

 

Dzień Dziecka - zdjęcie 1

 

Dzień Dziecka - zdjęcie 2


Dzień Dziecka - Zdjęcie 3

 

W Muzeum Rolnictwa w Szreniawie, korzystając z dobrej pogody, wszyscy znaleźli dla siebie ciekawe zajęcia na świeżym powietrzu.  Dzieci mogły wziąć udział w konkursach zręcznościowych i quizach, a także zwiedzić atrakcje dostępne na terenie Muzeum.

 

Dzień Dziecka - zdjęcie 4

 

Dzień Dziecka - zdjęcie 5

 

Dzień Dziecka - zdjęcie 6

 

Dużą atrakcją dla wszystkich pociech okazała się również zagroda ze zwierzętami. A dla wszystkich zgromadzonych urozmaiceniem popołudnia był występ zespołu folklorystycznego.

 

Dzień Dziecka - zdjęcie 7

 

Dzień Dziecka - zdjęcie 8

 

Dzień Dziecka - zdjęcie 9

 

Mamy nadzieję, że zarówno dzieci, jak i rodzice mile spędzili czas w Szreniawie i udało nam się zachęcić tych z gości, którzy na co dzień nie korzystają z pociągów, do wybierania tego środka transportu częściej!Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.