Autobusowa komunikacja zastępcza w dniach 9 – 12 maja br. do stacji Krotoszyn RSS feed

Autobusowa komunikacja zastępcza w dniach 9 - 12 maja br. do stacji Krotoszyn

Informujemy, że ze względu na prowadzone prace torowe w dniach 9 – 12 maja br. pociągi na trasie Leszno – Ostrów Wielkopolski pomijać będą stację Krotoszyn.

Ze względu na powyższą sytuację wprowadzona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Dzierżanów Wlkp. – Krotoszyn – Gorzupia.

1) w kierunku Leszno – Ostrów Wlkp. pasażerowie chcący udać się do stacji Krotoszyn wysiadają z pociągu na stacji Dzierżanów Wlkp. skąd udają się do podstawionego autobusu zastępczego. Autobus dojeżdża do Krotoszyna i zabiera sprzed budynku dworcowego pasażerów udających się w kierunku Ostrowa Wlkp. a następnie dowozi ich do Gorzupi, gdzie następuje przesiadka na podstawiony pociąg. Pozostali pasażerowie nie podróżujący do Krotoszyna pozostają w pociągu (skład objeżdża stację łącznicą towarową i kontynuuje jazdę do Ostrowa Wlkp.)

2) w kierunku Ostrów Wlkp. – Leszno  pasażerowie chcący udać się do stacji Krotoszyn wysiadają z pociągu na stacji Gorzupia skąd udają się do podstawionego autobusu zastępczego. Autobus dojeżdża do Krotoszyna i zabiera sprzed budynku dworcowego pasażerów udających się w kierunku Leszna a następnie dowozi ich do Dzierżanowa Wlkp., gdzie następuje przesiadka na podstawiony pociąg. Pozostali pasażerowie nie podróżujący do Krotoszyna pozostają w pociągu (skład objeżdża stację łącznicą towarową i kontynuuje jazdę do Leszna)

Powyższa organizacja przewozów obowiązuje wszystkie pociągi na trasie Leszno – Ostrów Wlkp. w dniach 9 – 12 maja br. poza:

– pociągiem nr 79813 relacji Ostrów Wlkp. (5:44) – Leszno (7:25) w dniu 9 maja br.

– pociągiem nr 79800 relacji Leszno (5:43) – Ostrów Wlkp. (7:25) w dniu 9 maja br.

 

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów i komunikacji zastępczej (plik PDF) 

 

 

ZA POWSTAŁE NIEDOGODNOŚCI I UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY !!!Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.