Badania jakości usług w pociągach Kolei Wielkopolskich RSS feed

Badania jakości usług w pociągach Kolei Wielkopolskich

Dbając o jak najlepsze dostosowanie oferty spółki do potrzeb naszych obecnych oraz przyszłych Klientów, w marcu br. przeprowadziliśmy pierwsze badania ankietowe w naszych pociągach.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie ze strony naszych pasażerów, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Motywują one nas do dalszego działania oraz ukierunkowują na najbardziej wrażliwe kwestie.

Zainteresowanych szczegółowymi wynikami badań zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w pliku .pdf: Badania jakości usług świadczonych przez Koleje Wielkopolskie

Chcemy jednocześnie podkreślić, iż większość pytanych pasażerów pozytywnie oceniła dotychczasowe starania spółki zmierzające do ciągłego zapewniania wysokiej jakości usług, za co serdecznie dziękujemy.

Szczególnie przychylnie wypowiadali się Państwo odnośnie naszej fachowej i miłej kadry pracowniczej oraz czystości i bezpieczeństwa w pociągach.

Wyniki badań jakości

Pozytywnie oceniają Państwo również czas przejazdu naszymi pociągami oraz jakość przekazywanych informacji.

 

Czas dojazdu
Jakość informacji

Opinie naszych pasażerów są zawsze cenne i brane pod uwagę przy stopniowym rozwijaniu działalności spółki. Stanowią one ważne źródło informacji, na bazie których dokonywane mogą być modyfikacje oferty.

Dziękujemy za udział w badaniach i mamy nadzieję, że stopniowo poszerzana oferta spółki będzie coraz lepiej spełniała oczekiwania pasażerów! Będziemy w dalszym ciągu dążyli do tego, aby oferować usługi na najwyższym poziomie!

Już wkrótce podobne badanie będzie przeprowadzone w pociągach kursujących pomiędzy Poznaniem i  Wągrowcem, Lesznem, i Ostrowem Wlkp. oraz Zbąszynkiem, i Wolsztynem.

Zachęcamy do wyrażania swoich opinii oraz, jak zawsze, do dalszego korzystania z naszych usług!Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.