Komunikator iSMS – nowa aplikacja mobilna dla podróżnych! RSS feed

Komunikator iSMS - nowa aplikacja mobilna dla podróżnych!

Już teraz użytkownicy smartfonów mogą skorzystać z nowej aplikacji – KOMUNIKATORA iSMS, ułatwiającej przekazywanie pasażerom bieżących komunikatów związanych z podróżą.

 

Dlaczego KOMUNIKATOR jest lepszy niż SMS?

Komunikator iSMS zapewnia dużo szerszy zakres przesyłanych informacji, niż normalnie wysyłane SMS-y. Aplikacja pozwala na wysyłanie nie tylko informacji tekstowej o długości do 10 000 znaków, ale również załączników, takich jak filmy, dokumenty czy zdjęcia.

 

Jak otrzymam wiadomość?

Pojawienie się wiadomości sygnalizowane jest tak samo jak nadejście SMS-a tzn. pojawieniem się odpowiedniej ikony zgodnie z ustawieniami w telefonie. Informacja taka pojawia się zawsze, nawet jeżeli aplikacja jest zamknięta. Jedynym warunkiem otrzymania powiadomienia o nowej wiadomości jest posiadanie aktywnego dostępu do internetu.

 

Jak pobrać aplikację?

Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony: http://k.isms.pl/

 

Koleje_Wielkopolskie_Ulotka_Komunikator_07-02-2014-1Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.