Relacja fotograficzna z promocyjnego przejazdu z Gniezna do Poznania RSS feed

Relacja fotograficzna z promocyjnego przejazdu z Gniezna do Poznania

Dla tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w promocyjnym przejeździe pociągiem „ELF” z Gniezna do Poznania 26 lipca br., prezentujemy krótką relację fotograficzną z tego wydarzenia.

Przejazd specjalny poprzedziła konferencja prasowa na Dworcu Letnim w Poznaniu, w której wzięli udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Spółki Koleje Wielkopolskie oraz Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Z Gniezna pociąg wyruszył wraz z pasażerami, którzy mogli już teraz poczuć, jak wkrótce zmieni się podróżowanie na linii Poznań – Gniezno.

Tym samym, przypominamy, że wraz z nowym rozkładem jazdy od 15.12.2013 r. Koleje Wielkopolskie rozpoczną przewozy na linii Gniezno – Poznań wprowadzając do obsługi linii komfortowe pociągi EN76 „ELF”, zakupione przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

 

 

 

 

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.