„Czytanie w banie” RSS feed

"Czytanie w banie"

Wspierając lokalne inicjatywy, z przyjemnością informujemy, że już 8 maja, w ramach Tygodnia Bibliotek, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wągrowcu wspólnie z Kolejami Wielkopolskimi przeprowadzi akcję „Czytanie w banie”.

Akcja odbędzie się na trasie Wągrowiec – Skoki, w pociągu wyjeżdżającym z Wągrowca o godz. 8:31.

Ten wyjątkowy pomysł powstał w oparciu o hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek – „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych”. W tym sensie, biblioteka, rozumiana jest jako miejsce inspiracji i realizacji wielu niezwykłych pomysłów na promowanie literatury i zachęcanie do sięgania po książki każdego odbiorcę, bez względu na wykształcenie, wiek czy światopogląd.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej niepowtarzalnej akcji!Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.