Przewidywane utrudnienia w kursowaniu pociągów w dniu 25 stycznia 2013 RSS feed

Przewidywane utrudnienia w kursowaniu pociągów w dniu 25 stycznia 2013

Szanowni Państwo,

informujemy, że pracownicy spółki Koleje Wielkopolskie nie planują przyłączać się do strajku ostrzegawczego przewidywanego na dzień 25 stycznia w godzinach 7:00 – 9:00. Jesteśmy gotowi do uruchomienia wszystkich zaplanowanych połączeń, niemniej jednak mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu pociągów.

W godzinach od 7:00 do 12:00 będziemy honorować w naszych pociągach przejazdy podróżnych posiadających bilety na pociągi innych przewoźników kolejowych.

Szczegółowych informacji o ruchu pociągów będzie udzielać obsługa pociągu oraz pracownicy kas biletowych.

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować skutki planowanego strajku.

Bieżące informacje o utrudnieniach na terenie całego kraju pojawiać się będą na stronie:  www.wczasiestrajku.plWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.