Koleje Wielkopolskie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy RSS feed

Koleje Wielkopolskie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia 2013 r. odbędzie się XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do akcji przyłączają się również Koleje Wielkopolskie.

Z wielką przyjemnością przekazujemy na rzecz Wielkiej Orkiestry dwie czapki konduktorskie – męską i damską. To prawdziwa gratka dla pasjonatów kolejnictwa i kolekcjonerów, ale do licytacji zachęcamy wszystkich, którzy pragną wesprzeć akcję! Na aukcję internetową WOŚP przekazujemy także zestawy firmowych upominków – kubków, smyczy oraz długopisów.

Podczas tegorocznego, XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na problemami polskiej medycyny dziecięcej Ten Finał, w znacznej części dedykowany ludziom w podeszłym wieku chorym na choroby przewlekłe. Zebrane pieniądze będą podzielone w połowie na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka oraz w połowie na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

Licytacja czapki damskiej odbywa się za pośrednictwem portalu Allegro: Link do licytacji

Czapkę męską będzie można wylicytować na żywo podczas Finału w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji!Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.