Nowy cennik usług przewozowych RSS feed

Nowy cennik usług przewozowych

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2013 roku zmianie ulega Taryfa Przewozowa Spółki Koleje Wielkopolskie. Ceny biletów jednorazowych zmienią się średnio o ok. 1 zł., natomiast ceny biletów okresowych zmienią się średnio o ok. 5 zł.

Od 9 grudnia 2012 r. prowadzimy przewozy na wielu odcinkach wspólnie ze Spółką „Przewozy Regionalne”, także opłaty za przejazd będą na tym samym poziomie. Będziemy honorować ulgi i oferty stosowane przez tę Spółkę, o których informowaliśmy w dniu 28 listopada 2012 r. [Informacje o wzajemnym honorowaniu biletów]

Również od dnia 1 stycznia 2013 roku wprowadzona zostaje opłata za wydanie biletu na przejazd/przewóz w pociągu, w wysokości 8 zł. Szczegóły w § 9 Regulaminu KW-ROP.

Przypominamy również, że już od 9 grudnia 2012 r. oferujemy bilet pod nazwą „Bus-Tramwaj-Kolej – Jeden Bilet”. Obowiązuje on w pociągach regionalnych w promieniu ok. 30 km od Poznania oraz w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.

Zapraszamy do naszych kas biletowych i polecamy korzystanie z nowego kanału sprzedaży, jakim jest „bilet przez komórkę” (na dowolne relacje pomiędzy wybranymi stacjami obsługiwanymi przez przewoźnika).Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.