Europejski Numer Alarmowy 112 RSS feed

Europejski Numer Alarmowy 112

„Koleje Wielkopolskie” spółka z o.o. pragnie poinformować, iż chcąc przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa i zwiększyć skuteczność działania służb ratunkowych, podjęto decyzję o przystąpieniu do działań promujących korzystanie z międzynarodowego numeru alarmowego 112.

Informacje dotyczące korzystania z numeru umieszczone zostaną w pojazdach szynowych eksploatowanych przez spółkę oraz na tablicach z rozkładami jazdy znajdującymi się na poszczególnych stacjach i przystankach oraz w kieszonkowych rozkładach jazdy dystrybuowanych wśród pasażerów.

Europejski Numer Alarmowy 112 jest jednolitym numerem alarmowym obowiązującym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Numer ten służy do powiadamiania w sytuacjach zagrożenia zdrowia, życia lub mienia. Można z niego korzystać zarówno z telefonów komórkowych jak i stacjonarnych, a usługa ta jest bezpłatna.

Więcej informacji na temat Europejskiego Numeru Alarmowego 112 na stronach internetowych Komisji Europejskiej oraz www.dzien112.pl

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.