Informator SMS

Informator SMS

Informacje przekazywane są w postaci komunikatów SMS, dostępne są dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, co przy ich obecnej powszechności oznacza, że informacje może otrzymywać praktycznie każdy kto jest nimi zainteresowany.

 

Aby zarejestrować się w systemie iSMS, należy ze swojego telefonu komórkowego, wysłać wiadomość SMS na numer telefonu 661 000 250. W treści należy wpisać kod rejestracyjny, odrębnie utworzony dla każdego połączenia pociągu.  Informacja o kodach rejestracyjnych dostępna jest na ulotkach, plakatach umieszczonych w pociągach i na stacjach kolejowych, na stronach internetowych Kolei Wielkopolskich, Facebook oraz na specjalnej stronie internetowej www.isms.pl  skierowanej do Pasażerów.

 

Lista kodów rejestracyjnych dla Informatora SMS

 

Co ważne:

  • Pasażer ponosi tylko koszt wiadomości SMS, przy pomocy której rejestruje się lub wyrejestrowuje się z systemu. Jest to cena zwykłej wiadomości SMS, właściwa dla operatora telefonii komórkowej, w której Użytkownik ma telefon komórkowy.
  • Pasażer otrzymuje wiadomości SMS, bez ponoszenia żadnych kosztów dodatkowych, gdyż za wiadomości te płaci ich nadawca, czyli Koleje Wielkopolskie.
  • Jeżeli Pasażer rezygnuje z posiadanego numeru telefonu komórkowego, ma obowiązek wcześniejszego wyrejestrowania się z systemu iSMS.
  • Wyrejestrowania z iSMS należy dokonywać zawsze z tego samego numeru telefonu komórkowego, z którego nastąpiła rejestracja.
  • Każdy posiadacz telefonu komórkowego, który zechce otrzymywać informacje z większej ilości grup tematycznych może w dowolnym momencie zarejestrować się do dowolnej ich liczby. Operacja rejestracji lub wyrejestrowania musi zostać przeprowadzona dla każdej grupy tematycznej osobno
Przejdź do góry strony
Przejdź do menu głównego


Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.