Bezpłatny Komunikator SMS - Koleje Wielkopolskie

Bezpłatny Komunikator SMS

Bezpłatny Komunikator SMS

Do czego służy Komunikator iSMS?

KOMUNIKATOR iSMS to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne (telefony, tablety, netbooki etc). Dzięki aplikacji, pasażerowie, a także pasjonaci kolejnictwa mogą być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi aktualnej sytuacji na szlakach kolejowych.

KOMUNIKATOR iSMS zapewnia dużo szerszy zakres przesyłanych informacji niż tradycyjny SMS.

Dzięki aplikacji pasażer może dowiedzieć się o:

  • zmianach w rozkładach jazdy,
  • komunikacji zastępczej,
  • zmianach w zasadach honorowania biletów ulgowych,
  • utrudnieniach wynikających z warunków pogodowych,
  • festynach kolejowych,
  • pociągach specjalnych, promocjach itd.

 Kod QR do pobrania aplikacji Komunikator SMS

Dlaczego KOMUNIKATOR jest lepszy niż SMS?

KOMUNIKATOR iSMS zapewnia dostęp do dużo bogatszej informacji niż krótkie wiadomości SMS. Aplikacja pozwala na wysyłanie: informacji tekstowej o długości do 10 000 znaków, filmów, dokumentów, zdjęć. Pasażerowie będą mogli również wyrazić swoją opinię dzięki dobrowolnemu udziałowi w ankietach i sondażach.

Jak otrzymam wiadomość?

Pojawienie się wiadomości sygnalizowane jest tak samo jak nadejście SMS-a tzn. pojawieniem się odpowiedniej ikony zgodnie z ustawieniami w telefonie. Informacja taka pojawia się zawsze, nawet jeżeli aplikacja jest zamknięta. Jedynym warunkiem otrzymania powiadomienia o nowej wiadomości jest posiadanie aktywnego dostępu do internetu, co obecnie praktycznie każdy posiadacz smartfona czy tabletu ma zapewnione dzięki korzystnym pakietom transmisji danych.

 

Plakat reklamujący Komunikator SMS - powiększ zdjęcie

Przejdź do góry strony
Przejdź do menu głównego


Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.