Otrzymuj bezpłatnie powiadomienia związane z podróżą pociągami Kolei Wielkopolskich RSS feed

Otrzymuj bezpłatnie powiadomienia związane z podróżą pociągami Kolei Wielkopolskich

Od 10 grudnia 2017 roku pociągi Kolei Wielkopolskich będą oferować swoje usługi również dla pasażerów podróżujących z Poznania do Ostrowa i Kępna oraz z poznania przez Jarocin do Krotoszyna. Zachęcamy wszystkich naszych nowych pasażerów do pobrania bezpłatnej aplikacji Komunikator iSMS, która pozwoli być zawsze na bieżąco i otrzymywać wiadomości o ewentualnych utrudnieniach w ruchu pociągów i zmianach w rozkładzie jazdy. Ten sposób komunikacji już od kilku lat sprawdza się również na pozostałych liniach, na których jeżdżą nasze pociągi.

 
Jak pobrać aplikację?

Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony: http://k.isms.pl/

Pobranie, rejestracja i korzystanie z nowej aplikacji są całkowicie bezpłatne.

 

Jak otrzymam wiadomość?

Pojawienie się wiadomości sygnalizowane jest tak samo jak nadejście SMS-a tzn. pojawieniem się odpowiedniej ikony zgodnie z ustawieniami w telefonie. Informacja taka pojawia się zawsze, nawet jeżeli aplikacja jest zamknięta. Jedynym warunkiem otrzymania powiadomienia o nowej wiadomości jest posiadanie aktywnego dostępu do Internetu.

Dodatkową funkcją Komunikatora jest możliwość dołączania do wiadomości dokumentów (np. rozkładów jazdy w formacie PDF) i plików multimedialnych. 

 

Plakat informujący o możliwości pobrania aplikacji Komunikator iSMS

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.