Korekta rozkładu jazdy od 15 październik 2017 r. RSS feed

Korekta rozkładu jazdy od 15 październik 2017 r.

15 października 2017 r. wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy, co wiąże się przede wszystkim z niewielkimi zmianami godzin odjazdów i przyjazdów pociągów oraz Zastępczej Komunikacji Autobusowej.

Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany w czasach odjazdów na poszczególnych liniach. Zachęcamy do pobrania nowych liniowych rozkładów jazdy obowiązujących od 15 października 2017, które dostępne są w zakładce Liniowe rozkłady jazdy.

 

Poznań – Gniezno – Mogilno

  • Poc. nr 77930/1 z Poznania do Gniezna będzie wyjeżdżał o 12:52 (dotychczas o 12:57) – 5 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77118/9 z Poznania do Gniezna będzie wyjeżdżał o 17:10 (dotychczas o 17:15) – 5 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77940/1 z Poznania do Gniezna będzie wyjeżdżał o 20:44 (dotychczas o 20;59) – 5 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77944/5 – ostatni poc. z Poznania – będzie wyjeżdżał o 22:51 (dotychczas o 22:46) – 5 min. później,
  • Poc. nr 79928/9 z Gniezna będzie wyjeżdżał o 8:10 (dotychczas o 8:17) ) – 7 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77106/7 z Gniezna będzie wyjeżdżał o 14:40 (dotychczas o 15:08) – 28 min. wcześniej,
  • Poc. nr 79938/9 z Gniezna będzie wyjeżdżał o 15:23 (dotychczas o 15:13) – 10 min. później,
  • Poc. nr 79948/9 – ostatni pociąg z Gniezna – będzie wyjeżdżał o 21:38 (dotychczas o 21:49) – 11 min. wcześniej.

 

Poznań – Wągrowiec – Gołańcz

  • Poc. nr 77632/3 z Poznania do Gołańczy będzie wyjeżdżał o 9:10 (dotychczas o 9:20) – 10 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77652/3 z Poznania do Wągrowca będzie wyjeżdżał o 17:22 (dotychczas o 17:28) – 6 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77662/3 z Poznania do Wągrowca będzie wyjeżdżał o 21:40 (dotychczas o 21:49) – 9 min. wcześniej.

 

Poznań – Zbąszynek

  • Poc. nr 79411 z Poznania do Zbąszynka będzie wyjeżdżał o 13:45 (dotychczas o 13:52) – 7 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77106 z Poznania do Zbąszynka będzie wyjeżdżał o 15:16 (dotychczas o 15:22) – 6 min. wcześniej,
  • Poc. nr 79417 z Poznania do Zbąszynka będzie wyjeżdżał o 17:45 (dotychczas o 17:50) – 5 min. wcześniej,
  • Poc. nr 79419 z Poznania do Zbąszynka będzie wyjeżdżał o 18:36 (dotychczas o 18:42) – 6 min. wcześniej,
  • Poc. nr 79423 – ostatni pociąg z Poznania – będzie wyjeżdżał o 22:50 (dotychczas o 23:00) – 10 min. wcześniej.

 

Poznań – Konin – Kutno

  • Poc. nr 71350 – pierwszy poc. z Konina do Kutna będzie wyjeżdżał o 5:08 (dotychczas o 4:50) – 18 min. później,
  • Autobus zastępczy za poc. nr 77212 z Wrześni do Konina będzie wyjeżdżał o 6:06 (dotychczas o 5:53) – 13 min. później,
  • Poc. nr 71200 z Konina do Kutna będzie wyjeżdżał o 17:37 (dotychczas o 17:47) – 10 min. wcześniej,
  • Bezpośredni autobus zastępczy z Konina do Poznania będzie wyjeżdżał o 5:30 (dotychczas o 5:40) – 10 min. wcześniej, przyjazd do Poznania bez zmian,
  • Poc. nr 17311 z Kutna do Poznania będzie wyjeżdżał o 6:24 (dotychczas o 6:07) – 17 min. później, przyjazd do Poznania bez zmian,
  • Poc. nr 79315 będzie odjeżdżał z Koła o 9:11 (a nie jak do tej pory z Konina o 9:38),
  • Poc. nr 17319 z Kutna do Poznania będzie wyjeżdżał o 10:03 (dotychczas o 9:21) – 42 min. później, w Poznaniu o godz. 13:13 (4 minuty wcześniej niż dotychczas),
  • Poc. nr 77243 z Koła do Konina będzie wyjeżdżał o 13:12 (dotychczas o 12:54) – 18 min. później,
  • Poc. nr 17339 z Kutna do Poznania będzie wyjeżdżał o 18:03 (dotychczas o 18:10) – 7 min. wcześniej,
  • Poc. nr 17201 z Koła do Konina będzie wyjeżdżał o 18:49 (dotychczas o 19:00) – 11 min. wcześniej.

 

 

Poznań – Wolsztyn

  • Poc. nr 77206 prowadzony trakcją parową z Poznania do Wolsztyna będzie wyjeżdżał o 9:32 (dotychczas o 9:44) – 12 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77364 z Poznania do Wolsztyna będzie wyjeżdżał o 15:41 (dotychczas o 15:58) – 17 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77368 z Poznania do Wolsztyna będzie wyjeżdżał o 18:28 (dotychczas o 18:36) – 8 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77370 z Poznania do Wolsztyna będzie wyjeżdżał o 19:58 (dotychczas o 19:54) – 5 min. później,
  • Poc. nr 77329 z Wolsztyna do Poznania będzie wyjeżdżał o 7:49 (dotychczas o 8:10) – 21 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77071 z Wolsztyna do Poznania będzie wyjeżdżał o 11:41 (dotychczas o 11:48) – 7 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77209 z Wolsztyna do Poznania będzie wyjeżdżał o 15:56 (dotychczas o 16:11) – 15 min. wcześniej,
  • Poc. nr 77656/7 z Wolsztyna do Poznania będzie wyjeżdżał o 17:09 (dotychczas o 16:47) – 22 min. później,
  • Poc. nr 77069 z Wolsztyna do Poznania będzie wyjeżdżał o 17:50 (dotychczas o 17:43) – 7 min. później,
  • Poc. nr 77343 – ostatni poc. z Wolsztyna będzie wyjeżdżał o 19:56 (dotychczas o 19:30) – 26 min. później.

 

Leszno – Ostrów Wlkp.

  • Poc. nr 79800 – pierwszy poc. z Leszna będzie wyjeżdżał o 5:42 (dotychczas o 5:23) – 10 min. wcześniej,
  • Poc. nr 79813 – pierwszy poc. z Ostrowa Wlkp. będzie wyjeżdżał o 5:39 (dotychczas o 5:28) – 11 min. później,
  • Poc. nr 79817 z Ostrowa Wlkp. do Leszna będzie wyjeżdżał o 10:43 (dotychczas o 10:54) – 11 min. wcześniej.

 

Zbąszynek – Leszno

  • Poc. nr 77424 pociąg ze Zbąszynka do Leszna będzie wyjeżdżał o 16:24 (dotychczas o 16:18) – 6 min. później,
  • Poc. nr 77426 – ostatni pociąg ze Zbąszynka będzie wyjeżdżał o 19:48 (dotychczas o 19:40) – 8 min. później,
  • Poc. nr 77443 – ostatni pociąg z Leszna będzie wyjeżdżał o 18:38 (dotychczas o 18:30) – 8 min. później.


Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.