Zimowa promocja na bilety okresowe! RSS feed

Zimowa promocja na bilety okresowe!

Przed nami Święta i czas prezentów. Z przyjemnością informujemy, że również kupując bilet miesięczny lub kwartalny przez Internet możesz zrobić sobie prezent. Dzięki nowej promocji, teraz zapłacisz mniej – możesz zaoszczędzić 10 złotych!

Nowa promocja firmy IT-Trans, operatora strony biletywielkopolskie.pl, to propozycja dla wszystkich pasażerów, którzy na co dzień korzystają z naszych usług i podróżują na podstawie biletów okresowych. Każdy, kto kupi bilet miesięczny lub kwartalny przez Internet i zapłaci za niego poprzez MasterPass (w tym karty MasterCard i Maestro), ma szansę uzyskać 10 zł rabatu!

Promocja obowiązuje od 25.1.2016 do 31.01.2017 lub do wyczerpania środków przeznaczonych na tę akcję (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Z promocji może skorzystać trzy tysiące pierwszych osób, które w okresie jej trwania kupią bilety okresowe w sklepie internetowym na stronie biletywielkopolskie.pl. Rabat zostanie naliczony automatycznie po wybraniu odpowiedniej formy płatności. Warto pamiętać, że bilety zakupione w ramach tej promocji nie podlegają zwrotowi.

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.