Podziękowania dla Kolei Wielkopolskich RSS feed

Podziękowania dla Kolei Wielkopolskich

Z lekkim opóźnieniem, ale wielką satysfakcją chcemy podzielić się kolejnym ciekawym wydarzeniem, w którym Koleje Wielkopolskie miały swój mały udział. 10 października 2015 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszych pociągach podopiecznych grupy osób niepełnosprawnych „Ciupowicze”, jednocześnie zapewniając odpowiednią pomoc przy organizacji wyjazdu. 

Przejazd piętnastoosobowej grupy z Poznania do Otusza przebiegł bez problemów. Z naszej strony zapewniliśmy dwa komfortowe pojazdy typu Elf, a nasi pracownicy, jak zawsze, służyli swoją pomocą. Postaraliśmy się również ustalić wszystkie niezbędne szczegóły, łącznie z podaniem peronu odjazdu pociągu oraz sprawdzeniem dostępności peronów zarówno w Poznaniu, jak i Otuszu.

Dziś możemy po raz kolejny potwierdzić, że sprawdzamy się nawet w sytuacjach wymagających wyjątkowego zaangażowania. Cieszymy się, że mogliśmy służyć swoją pomocą i zapraszamy do podróżowania z nami!

Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli możliwość współpracy również w przyszłości.

Wszelkie informacje dotyczące zgłoszenia przejazdu osób niepełnosprawnych można znaleźć w zakładce Informacje dla niepełnosprawnych.

 

Treść podziękowania - powiększ obraz

Zdjęcie uczestników przejazdu grupy Ciupowicze - powiększ obrazWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.